Ráda chválím lidi, služby, věci, které jsou dělány s láskou a upřímnou snahou udělat svět zase o trošku hezčím.. Ať už se jedná o estetično prostoru nebo duše.. Velmi ráda je na stránku přidávám..

..třeba by se mohli hodit právě Vám..

(Jen pro jistotu uvádám, že tohle není žádný provizní prodej či něco podobného. Je to jen poděkování lidem za to, že jsou takoví, jací jsou..)

HENRIETA a PATRIK - úklidové služby Henrieta

se u nás starají o přípravu a úklid Stodoly. Všem hostům s láskou a péčí chystají místo k relaxu, odpočiku či dovolené. Je to dvojice, kterou nám seslalo samo nebe! Mají smysl pro čistotu, vřelý vztah k lidem, přírodě a všemu živému.. Dýchá z nich klid, úcta a ohleduplnost jsou jim vlastní.. Jsou "jedním z nás".  

 

ILONA ŠPLÍCHALOVÁ - píšící a vnímající právnička

pozoruhodná mladá žena, kterou si zapamatujete.. Jasně si vybavuji její mail, který mi poslala. Nikdy bych nevěřila, že člověk, který jej psal, je právník!

V dopise byla spousta krásných obratů, postřehů a bylo zcela jasné, že tahle osoba dokáže velmi dobře vnímat.

Zdálo se mi, že to musí být křehká bytost..do momentu, než do Stodoly přifrčela na ohromné motorce :)! (Křehká je, ale vše má své meze :))!

Měla jsem pocit, že by měla psát.. A jsem moc ráda, že píše.. A jsem opravdu veleráda, že mohu u nás ve Stodole sdílet její tvorbu . 

Život se s ní nemazal.. Ale ví, že prohrát neznamená "spadnout", dobře ví, že prohrát znamená "už se nezvednout". Ví, že když něco chce, musí se do toho opřít..