Máme radost, když můžeme doporučit něco nebo někoho, kdo by Vám mohl přijít vhod nebo Vás třeba jen příjemně inspirovat..


AMAZING PLACES - celá tato kouzelná společnost je plná příjemných lidí, kteří Vám ochotně poradí kam a proč.. :). Navíc sdružuje ubytování, která skutečně stojí za to navštívit. S mnoha majiteli se známe osobně a jsou to opravdu kouzelné bytosti.. Takže hurá na cesty 😀💝!

MARIELI - naši snoubenci a novomanželé spí v pohádkovém povlečení MARIELI.. Sny se u nás plní a sny v takovém pohodlíčku se plní ještě rychleji.. 🌠💝

PRO RENTAL - ROMAN PACHTA - má všechno :) - od nábytku, přes ozvučení a "boží" světlo :)) naprosto profesionální přístup, přípravu a také dobrou radu. Zajistí semináře, školení, velké i menší svatby, oslavy.. Stačí zavolat a poptat.. Nemusíte tomu rozumět, stačí vědět, co a kde slavíte.. :).

CAXA - neuvěřitelný výběr pohádkových svatebních šatů, obleků, šatů pro družičky, doplňků, dekorací.. no naprosto vše, co by se vám nebo vašim hostům na svatbě mohlo hodit. A nejen na svatbě, CAXA půjčuje i překrásně společenské oděvy .